Aktuality

Senioři oslavili Den seniorů

V pátek 28. června se v zahradním areálu konala již tradiční oslava Dne seniorů. Akci navštívili jednak uživatelé centra, často v doprovodu svých příbuzných, ale také uživatelé denního stacionáře a uživatelé z domova pro seniory v Krnově. Pozvání přijali i zástupci města, starosta Bruntálu Bc. Martin Henč, místostarostové Ing. Petr Rys, MBA a p. Radek Zatloukal. V úvodu popřál starosta Bruntálu všem především pevné zdraví a uživatele přišla pozdravit také vedoucí odboru sociálních věcí Města Bruntál Mgr. Bc. Ivana Májková.

Pro všechny návštěvníky bylo k dispozici bohaté občerstvení a byl připraven také kulturní program. V úvodu seniorům za doprovodu harmoniky zazpíval zpěvák a muzikant Karel Kekeši, následovalo vystoupení Taneční školy Stonožky pod vedením Tamary Vlachynské a zatančily i Aktivní seniorky Bruntálu. Celé odpoledne zajišťovali hudební doprovod manželé Hudeczkovi z Krnova, s kterými si senioři s chutí zazpívali známé písně.

Poděkování patří všem zaměstnancům centra, pod vedením ředitelky Bc. Jarmily Šíblové, kteří se na organizaci akce podíleli a díky kterým prožili uživatelé krásný den.